Jeugd

Seizoen 2018-2019 (veldcompetitie E – F jeugd en Beachhandbal)

 

Uitslagen Jeugd zaal

Veldcompetitie E & F jeugd

DatumaanwezigaanvangThuisteam Uitteam
05 mei10.15 uur11.15 uurTVO F1~DSVD F1
Sporthal't GeertmanHengelo
Vervoer:VrielinkSnoeijinkHaverkort
08 mei15:00 uur15.30uurDSVD F2~BWO F1
Scheidsrechter:
Scheidsrechter
12 mei9.00 uur10.00 uurBWO E1~DSVD E1
Sporthal't Hoge VonderDeurningen
12 mei9.30 uur10.30uurBornerbroek E1~DSVD E2
Sportpark't BrookBornerbroek
Vervoer:Detert OWVeldhuisOude Nijhuis
15 mei15.00 uur15.30 uurDSVD F1~DSVD F2
16 mei16.00 uur16.30 uurDSVD E2~DSVD E1

Beach handbal 11 & 12 mei

 Beachhandbal2019  
D2Vertrek: 10.00 uur
11 meiBeachcourtHacol '90Court 1Oldenzaal
11.00 uurHacol '90 D1~DSVD D2
12.00 uurDSVD D2~Stormvogels D2
13.00 uurDSVD D2~Olympia HGL D4
VERVOER:LegtenbergReuver (Elke)Oude Smeijers
A1Vertrek: 11.00 uur
12 meiBeachcourtde TukkersCourt 1Albergen
12.00 uurZenderen vooruit DA1~DSVD DA1
12.30 uurde Tukkers DA1~DSVD DA1
14.00 uurDSVD DA1~Avanti wilskracht DA1
VERVOER:LammersOlthofMaathuisGroot Rouwen
B1Vertrek: 11.00 uur
12 meiBeachcourtAvanti WilskrachtCourt 4Enschede
12.00 uurAvanti wilskracht DB1~DSVD DB1
13.00 uurDSVD DB1~Zenderen vooruit DB1
14.00 uurStormvogels DB1~DSVD DB1
VERVOER:ReuverSpekhorstBenninkFroeling
B2Vertrek: 9.00 uur
12 meiBeachcourtAvanti WilskrachtCourt 4Enschede
10.00 uurCombinatie '64 DB1~DSVD DB2
11.00 uurZenderen vooruit DB2~DSVD DB2
13.30 uurDSVD DB2~Stormvogels DB1
VERVOER:Oude KoehorstVrijdaalBoerhofMastenbroek
C1Vertrek: 10.00 uur
12 meiBeachcourtAvanti WilskrachtCourt 2Enschede
11.00 uurAvanti wilskracht DC1~DSVD DC1
12.00 uurDSVD DC1~Olympia HGL DC1
13.00 uurDSVD DC1~de Tukkers DC1
VERVOER:GrubenScholtenWenninkvan Hummel
C2Vertrek: 09.00 uur
12 meiBeachcourtOlympia HGLCourt 2Hengelo
10.00 uurDSVD DC2~Olympia HGL DC2
11.00 uurDSVD DC2~Avanti wilskracht DC2
12.30 uurZenderen vooruit DC2~DSVD DC2
VERVOER:Legtenberg (Wenke)BeldhuisBeltman
D1Vertrek: 10.00 uur
12 meiBeachcourtStormvogelsCourt 1Haaksbergen
11.00 uurStormvogels D1~DSVD D1
12.00 uurDSVD D1~Avanti wilskracht D1
13.00 uurDSVD D1~Olympia HGL D1
VERVOER:TijhuisKlieverikJansen
D3Vertrek: 09.00 uur
12 meiBeachcourtAvanti WilskrachtCourt 3Enschede
10.00 uurBWO D1~DSVD D3
11.00 uurOlympia HGL D3~DSVD D3
13.30 uurDSVD D3~Zenderen vooruit D1
VERVOER:BeversTetteroOosterik

Beach handbal 18 & 19 mei

 Beachhandbal2019  
D1Vertrek: 8.00 uur
18 meiBeachcourtSportpark StockakkerCourt 1de Lutte
9.00 uurDSVD D1~Combinatie '64 D1
9.30 uurde Lutte~DSVD D1
10.30 uurStormvogels D1~DSVD D1
VERVOER:Detert OWLubbersOude Smeijers
D2Vertrek: 8.00 uur
18 meiBeachcourtOlympia HGLCourt 2Hengelo
9.00 uurDSVD D2~Tukkers D1
9.30 uurOlympia HGL D2~DSVD D2
10.30 uurHacol '90 D1~DSVD D2
VERVOER:DerkinkPriestPelster
A1Vertrek: 9.30 uur
19 meiBeachcourtAvanti WilskrachtCourt 2Enschede
10.30 uurAvanti wilskracht DA1~DSVD DA1
11.00 uurDSVD DA1~Tukkers DA1
12.00 uurDSVD DA1~Zenderen vooruit DA1
VERVOER:KreuwelHerrVennegoorBrummelhuis
B1Vertrek: 8.15 uur
19 meiBeachcourtde BarbelCourt 2Bad Bentheim
9.30 uurDSVD DB1~Lutte DB1
10.00 uurDSVD DB1~Combinatie '64 DB1
12.30 uurDSVD DB2~DSVD DB1
VERVOER:te SlaaBoomkampBeltmanvan Keimpema
B2Vertrek: 7.45 uur
12 meiBeachcourtde BarbelCourt 2Bad Bentheim
9.00 uurDSVD DB2~Avanti wilskracht DB1
10.30 uurde Lutte DB1~DSVD DB2
12.30 uurDSVD DB2~DSVD DB1
VERVOER:Kattenpoel OHSchempkesCollinsHuisken
C1Vertrek: 7.45 uur
19 meiBeachcourtde BarbelCourt 1Bad Bentheim
9.00 uurDSVD DC1~Zenderen vooruit DC1
9.30 uurCombinatie '64 DC1~DSVD DC1
10.30 uurAvanti wilskracht DC1~DSVD DC1
VERVOER:RupertSonderMaatmanLindeman
C2Vertrek: 8.00 uur
19 meiBeachcourtStormvogelsCourt 1Haaksbergen
9.00 uurDSVD DC2~Avanti DC2
10.00 uurStormvogels DC1~DSVD DC2
11.30 uurDSVD DC2~Olympia HGL DC2
VERVOER:VrielinkWagelaarWeusthof
D3Vertrek: 09.15 uur
19 meiBeachcourtBWO de NoorkCourt 1Hengelo
10.00 uurDSVD D3~Avanti D2
11.30 uurTukkers D2~DSVD D3
13.30 uurDSVD D3~Combinatie '64 D2
VERVOER:GeerdinkScholtenWaanders

Beach handbal 2 juni

 Beachhandbal2019  
A1Vertrek: 8.30 uur
02 juniBeachcourtBorhave/WebtonCourt 2Borne
9.30 uurDSVD DA1~Zenderen vooruit DA1
11.00 uurTukkers A1~DSVD DA1
11.30 uurAvanti wilskracht DA1~DSVD DA1
VERVOER:VossebeldNijlandMoesHoutman
B1Vertrek: 8.00 uur
02 juniBeachcourtBorhave/WebtonCourt 3Borne
9.00 uurde Lutte DB1~DSVD DB1
9.30 uurCombinatie '64 DB1~DSVD DB1
11.00 uurDSVD DB1~DSVD DB2
VERVOER:WolbersFeddemaBartkeSpekhorst
B2Vertrek: 9.00 uur
02 juniBeachcourtBorhave/WebtonCourt 3Borne
10.00 uurCombinatie '64 DB1~DSVD DB1
11.00 uurDSVD DB1~DSVD DB2
12.30 uurDSVD DB2~de Lutte DB1
VERVOER:MolemanOude KoehorstVrijdaalBoerhof
C1Vertrek: 13.30 uur
02 juniBeachcourtBorhave/WebtonCourt 2Borne
14.30 uurOlympia HGL DC1~DSVD DC1
16.00 uurTukkers DC1~DSVD DC1
16.30 uurDSVD DC1~Combinatie '64 DC1
VERVOER:ArieseDerkinkScholtenGruben
C2Vertrek: 8.30 uur
02 juniBeachcourtBorhave/WebtonCourt 1Borne
9.30 uurAvanti wilskracht DC2~DSVD DC2
10.30 uurDSVD DC2~Stormvogels DC1
11.30 uurDSVD DC2~Zenderen vooruit DC2
12.30 uurDSVD DC2~Olympia HGL DC2
VERVOER:MaathuisJansenLegtenberg (Wenke)
D1Vertrek: 9.30 uur
02 juniiBeachcourtde BarbelCourt 1Bad Bentheim
10.30 uurAvanti wilskracht D1~DSVD D1
12.00 uurOlympia HGL D1~DSVD D1
12.30 uurDSVD D1~de Lutte D1
VERVOER:FroelingNiemanBos
D2Vertrek: 9.30 uur
02 juniBeachcourtTukkersCourt 1Albergen
10.30 uurStormvogels D2~DSVD D2
12.00 uurOlympia HGL D4~DSVD D2
12.30 uurDSVD D2~Olympia HGL D2
VERVOER:Reuver (Ninon)MuldersOude Smeijers
D3Vertrek: 9.00 uur
02 juniBeachcourtOlympiaCourt 1Hengelo
10.00 uurBWO D1~DSVD D3
11.00 uurCombinatie '64 D2~DSVD D3
12.30 uurDSVD D3~Tukkers D2
VERVOER:WilthuisOosterikTettero

Beach handbal 22 & 23 juni

 Beachhandbal2019  
B1Vertrek: 9.30 uur
22 juniBeachcourtStockakkerCourt 1de Lutte
10.30 uurDSVD DB1~Avanti wilskracht DB1
11.00 uurZenderen vooruit DB1~DSVD DB1
12.30 uurDSVD DB1~Stormvogels DB1
Vervoer:te SlaaBoomkampBenninkvan Keimpema
B2Vertrek: 8.30 uur
22 juniBeachcourtStockakkerCourt 1de Lutte
9.30 uurDSVD DB2~Zenderen vooruit DB1
11.30 uurAvanti wilskracht DB1~DSVD DB2
13.00 uurDSVD DB2~Combinatie '64 DB1
14.00 uurStormvogels DB1~DSVD DB2
Vervoer:LegtenbergMastenbroekKattenpoel OHSchemkes
A1Vertrek: 9.00 uur
23 juniBeachcourtAvanti wilskrachtCourt 4Enschede
10.00 uurDSVD DA1~Tukkers DA1
11.30 uurAvanti wilskracht DA1~DSVD DA1
13.00 uurZenderen vooruit DA1~DSVD DA1
Vervoer:LammersOlthofMaathuisGroot Rouwen
C1Vertrek: 12.00 uur
23 juniBeachcourtOlympia HGLCourt 2Hengelo
13.00 uurCombinatie '64 DC1~DSVD DC1
14.30 uurOlympia HGL DC1~DSVD DC1
15.00 uurDSVD DC1~Zenderen vooruit DC1
Vervoer:LindemanWenninkvan HummelSonder
C2Vertrek: 8.30 uur
23 juniBeachcourtAvanti wilskrachtCourt 3Enschede
9.30 uurDSVD DC2~Stormvogels DC1
11.00 uurDSVD DC2~Olympia HGL DC2
12.00 uurZenderen vooruit DC2~DSVD DC2
Vervoer:ReuverBeldhuisWagelaar
D1Vertrek: 9.30 uur
23 juniiBeachcourtAvanti wilskrachtCourt 2Enschede
10.30 uurde Lutte D1~DSVD D1
12.00 uurAvanti wilskracht D1~DSVD D1
12.30 uurDSVD D1~Combinatie '64 D1
Vervoer:TijhuisKlieverikJansen
D2Vertrek: 9.30 uur
23 juniBeachcourtStormvogelsCourt 1Haaksbergen
10.30 uurOlympia HGL D2~DSVD D2
12.00 uurStormvogels D2~DSVD D2
12.30 uurDSVD D2~Tukkers D1
Vervoer:Reuver (Elke)PriestDerkink
D3Vertrek: 9.30 uur
23 juniBeachcourtTukkers LoarkampCourt 1Albergen
10.30 uurDSVD D3~Olympia HGL D3
12.30 uurAvanti wilskracht D2~DSVD D3
14.00 uurDSVD D3~BWO D1
15.00 uurZenderen vooruit D1~DSVD D3
Vervoer:BeversScholtenWaanders